Strona: Obrona rozprawy oraz nadanie stopnia doktora nauk technicznych mgr inż. Edycie Bernatowskiej / Katedra Konstrukcji Budowlanych

2020-12-09

W dniu 9 grudnia 2020 r. Rada Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej podjęła uchwałę o nadaniu mgr inż. Edycie Bernatowskiej stopnia doktora nauk inżynieryjno-technicznych  w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport.

Publiczna obrona pracy doktorskiej pod tytułem „Nośność graniczna rozciąganych kształtowników mocowanych jedną ścianką” odbyła się w dniu 18 listopada 2020 r. Promotorem rozprawy był dr hab. inż. Lucjan Ślęczka, prof. uczelni. Recenzje przygotowali prof. dr hab. inż. Marian Giżejowski, prof. zw. Politechniki Warszawskiej oraz dr hab. inż. Paweł Kossakowski, prof. uczelni, z Politechniki Świętokrzyskiej. Z uwagi na zagrożenie pandemią koronawirusa obrona odbyła się w trybie zdalnym.

Rada Dyscypliny podjęła także uchwałę o wyróżnieniu rozprawy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!