Kierownicy KKB

prof. dr hab. inż. Aleksander Kozłowski: 01.03.2010 do chwili obecnej,

dr hab. inż. Szczepan Woliński, prof. PRz: 01.10.1998 do 28.02.2010, 

dr inż. Jerzy Kerste: 01.11. 1996 - 30.09.1998, 

prof. dr hab. inż. Stanisław Kuś: 01.10.1984 - 31.08.1995, 

dr inż. Szczepan Woliński: 15.10.1981 - 30.09.1984,

prof. dr hab.inż. Stanisław Kuś: 10.10.1977 - 14.10.1981, 

dr inż. Jacek Stróżecki: 01.02.1977 - 09.10.1977, 

doc. dr inż. Jan Górski: 01.10.1975 - 31.01.1977, 

doc. dr inż. Eugeniusz Leski: 01.03.1968 - 30.09.1975.

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję