Strona: Profesor honorowy dr hab. inż. Szczepan Woliński / Katedra Konstrukcji Budowlanych

Profesor honorowy dr hab. inż. Szczepan Woliński

08 czerwca 2017 r. odbyła się uroczysta Rada Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury związana z jubileuszem 50-lecia jego istnienia. Podczas posiedzenia rady godność profesora honorowego Politechniki Rzeszowskiej nadano zasłużonym pracownikom Wydziału: prof. dr. hab. inż. Romanowi Kadajowi, prof. dr. hab. inż. Januszowi Tomaszkowi oraz dr. hab. inż. Szczepanowi Wolińskiemu, prof. PRz. Prodziekan wydziału dr hab. inż. Bartosz Miller, prof. PRz przedstawił zasady i harmonogram postępowań, zaś działalność profesorów honorowych została przedstawiona przez pracowników jednostek: dr hab. inż. Izabelę Skrzypczak, prof. PRz, dr hab. inż. Renatę Grucę-Rokosz, prof. PRz, oraz prof. dr. hab. inż. Aleksandra Kozłowskiego.

Więcej o tej uroczystości można przeczytać w gazecie PRz nr7-9/2017