Strona: Asystent projektanta konstrukcji - oferta pracy dla studentów. / Katedra Konstrukcji Budowlanych

Asystent projektanta konstrukcji - oferta pracy dla studentów.

2022-10-17
, red.  Grzegorz Rybicki
Oferta pracy dla studentów

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Asystent projektanta konstrukcji

Oferujemy:
· Rzetelne przygotowanie do zawodu Inżyniera Budownictwa
· Możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień projektowych i wykonawczych
· Uczestniczenie w ciekawych projektach
· Umowę o dzieło na okres próbny, docelowo umowę o pracę

Wymagamy:
· Logicznego myślenia
· Znajomości zasad mechaniki budowli
· Znajomości środowiska CAD
· Ukończonych minimum 6 semestrów Budownictwa, specjalność Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie
· Znajomość nakładek na AutoCad będzie dodatkowym atutem (np. R-Cad, E-Cad, BestCad)
· Znajomość programów obliczeniowych będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
· Sporządzanie rysunków konstrukcyjnych za podstawie przekazanych wytycznych
· Kompletowanie dokumentacji projektowej
· Uczestniczenie w ekspertyzach i inwentaryzacjach
· Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych (wraz z rozwojem współpracy)

CV prosimy przesłać na adresy email:
· r.polok@rara-konstrukcje.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami).